Platební podmínky pro účast na školení

Školitel: Jana Janečková, IČ: 71894187
Sídlo firmy: Slatina nad Úpou 18, Slatina, 549 47 
Provozovna: Chelčického 55/8, Hradec Králové, 500 02

Kurzovné

Cena kurzu – je uvedena v horní části okna na stránce daného kurzu, nebo v přihlášce.
Pro školitele platí zvláštní cenová sazba. Školitelem je osoba, která v posledních 12 měsících uspořádala kurz, školení, workshop atd. jako školitel či trenér nehtového designu, nebo nail artu. 
Nejsem plátce DPH. Ke každému kurzu vystavím daňový doklad v den konání kurzu.

V případě online kurzu: Po přidání se do soukromé FB skupiny, kde jsou výuková videa k dispozici, již není možné zrušit účast na kurzu a požadovat vrácení zaplaceného kurzovného.

Rezervace míst

Po přihlášení přes přihlašovací formulář (na stránce daného kurzu v dolní části stránky) Vám automaticky na uvedenou e-mailovou adresu přijde Zálohová faktura.
Zálohová faktura je vždy vystavena na celkovou částku se splatností 14 dnů. 
Po její úhradě Vám bude místo v kurzu zarezervováno.
Pokud se kurz koná dříve, než je splatnost zálohy, je nutné zálohu uhradit neprodleně, nejpozději 3 dny před datem konání. O rezervaci místa Vás budeme informovat e-mailem.

V případě Online kurzu je Vám kurz k dispozici ihned po uhrazení faktury.

Online kurzy

Online kurzy probíhají formou videí, která jsou publikována v uzavřené skupině na Facebooku. Pro účast na online kurzu je nutné mít účet na Facebooku

Po úhradě školného v plné výši budete přidáni do skupiny k danému kurzu. Zde jsou informace k potřebným pomůckám a dostupná veškerá videa související s daným kurzem. Videa jsou poskytnuta v HD kvalitě

Je přísně zakázáno kopírovat, stahovat, či jinak publikovat videa, nebo jejich části či úryvky třetím osobám. Na natočená videa se vztahují autorská práva.

Zrušení účasti

Pokud už máte uhrazené kurzovné a nemůžete se kurzu zúčastnit, jsou různé možnosti řešení:

1/ Odhlásíte se písemně (na e-mailu jana@brillbird.cz) více než 14 dnů před konáním kurzu a bude Vám vrácena 50% část z uhrazeného kurzovného. Zbylá část slouží pro pokrytí nákladů s organizací kurzu (na tu Vám bude vystaven daňový doklad).

2/ Odhlásíte se písemně (na e-mailu jana@brillbird.cz) více než 14 dnů před konáním kurzu a zaplacené kurzovné Vám bude 1x převedeno na jiný termín / kurz z naší nabídky. 

3/ Odhlásíte se méně než 14 dnů před konáním kurzu – zaplacené kurzovné slouží k pokrytí nákladů na organizaci kurzu a není možnost jeho vrácení, ani žádné jeho části. Po dohodě se školitelem můžeme 1x převést kurzovné na jiný termín / kurz. 

Bankovní spojení pro úhradu kurzovného (účet školitele):  2600409853/2010 – Fio banka
Poznámka pro příjemce: Vaše jméno a termín kurzu.
VS: uveden v Zálohové faktuře

(Bez zadání těchto informací nebudeme moci Vaši platbu přiřadit ke konkrétnímu kurzu)
Splatnost zálohové faktury je do 14 dnů od přihlášení.
IBAN: CZ7520100000002600409853
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

Zvýhodněné kurzovné v případě kurzu Profesní kvalifikace platí v případě absolvování celého kurzu. V případě předčasného ukončení kurzu se jednotlivé – již absolvované lekce počítají za běžnou cenu (2800Kč/den). 

V případě online kurzu: Po přidání se do soukromé FB skupiny, kde jsou výuková videa k dispozici, již není možné zrušit účast na kurzu a požadovat vrácení zaplaceného kurzovného.

V případě nízké obsazenosti si vyhrazujeme právo na změnu termínu (vždy po dohodě s přihlášenými), nebo zrušení kurzu. V tomto případě Vám bude navrácena plná částka, kterou jste uhradili. 

Zaplacením kurzovného souhlasíte s těmito podmínkami. 

t

NĚČEMU NEROZUMÍTE?

To nevadí, napište na e-mail: jana@brillbird.cz, nebo zavolejte na tel. +420 776 809 033 (po-pá 9-18 hod., prosím, ne SMS)
a vše Vám ráda vysvětlím.