JAK JE TO S PLATBOU / ZÁLOHOU?  

l

ZÁLOHA

Cena kurzu – je uvedena v horní části okna.
Pro školitele platí zvláštní cenová sazba. Školitelem je osoba, která v posledních 12 měsících uspořádala kurz, školení, workshop atd. jako školitel či trenér nehtového designu, nebo nail artu. 
Po přihlášení od Vás nejdříve budeme potřebovat rezervační zálohu min. 20% z celkové ceny kurzu (pokud není uvedeno jinak). Záloha je nevratná a slouží k pokrytí nákladů na organizaci kurzu. Zálohu prosím zasílejte až po potvrzení volných míst z naší strany.
Splatnost zálohy je do 14 dnů od přihlášení – po tu dobu Vám je místo předběžně rezervováno.
Po obdržení zálohy máte místo v kurzu zajištěno. Pokud se kurz koná dříve, než je splatnost zálohy, je nutné zálohu uhradit neprodleně,
nejpozději 3 dny před datem konání.  O rezervaci místa vás budeme informovat.
Bankovní spojení pro úhradu záloh (účet školitele):  2600409853/2010 – Fio banka
IBAN: CZ7520100000002600409853
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
Poznámka pro příjemce: Vaše jméno a termín kurzu.
(Bez zadání těchto informací nebudeme moci Vaši platbu přiřadit ke konkrétnímu kurzu)

V případě nízké obsazenosti si vyhrazujeme právo na změnu termínu (vždy po dohodě s přihlášenými), nebo zrušení kurzu. V tomto případě Vám bude navrácena plná částka, kterou jste uhradili. Zaplacením zálohy souhlasíte s těmito podmínkami. 

Z

DOPLATEK

Zbylou částku (tedy 80% z ceny kurzu) pak uhradíte hotově v den konání kurzu přímo školiteli. Nebo můžete kurz rovnou zaplatit celý. Mějte ale prosím na paměti, že v případě zrušení účasti na kurzu z vaší strany vám bude účtován storno poplatek ve výši 20% zálohy. V případě nízké obsazenosti si vyhrazujeme právo na změnu termínu (vždy po dohodě s přihlášenými), nebo zrušení kurzu. V tomto případě Vám bude navrácena plná částka, kterou jste uhradili.

ZAPLACENÍM ZÁLOHY SOUHLASÍTE S REZERVAČNÍMI PODMÍNKAMI.
 
t

NĚČEMU NEROZUMÍTE?

To nevadí, napište na e-mail: jana@brillbird.cz, nebo zavolejte na tel. +420 776 809 033 (po-pá 9-18 hod., prosím, ne SMS)
a vše Vám ráda vysvětlím. 

X